Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Den otevřených dveří na Základní škole a Praktické škole U Trojice v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1425 ZobrazeníV pondělí 2. prosince pořádá Základní škola a Praktická škola U Trojice Havlíčkův Brod Den otevřených dveří s názvem Projekty nás baví. Proběhne od 9.30 do 12.00 a bude zaměřen na představení projektové výuky.

Škola se věnuje zážitkovému projektovému vzdělávání. Má díky učitelům i velké úspěchy v mezinárodním programu eTwinning, pyšní se titulem eTwinningová škola.
Žáky vzdělávají ve třídách s nižším počtem žáků dva až tři pedagogičtí pracovníci. Individuální přístup a přizpůsobení vzdělávacího programu je samozřejmostí. O žáky je postaráno i v odpoledních hodinách, můžou navštěvovat školní družinu a zájmové kroužky.
Žáci po základní škole mohou pokračovat ve studiu na zdejší jednoleté či dvouleté střední škole. Ne střední škole je možné i rozložení učiva do více let a žák v případě potřeby setrvává na škole až do svých 26 let.

  • Facebook
  • Twitter