Okolo Coffee zahájilo v Havlíčkově Brodě sezonu – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Okolo Coffee zahájilo v Havlíčkově Brodě sezonu

/
/
/
1827 ZobrazeníV neděli 18. listopadu 2018 zakončila provoz mobilní kavárna Okolo Coffee v ulici Lipová v Havlíčkově Brodě. Na tom samém místě, ale v neděli 14. dubna 2019 zahájila provoz pro letošní rok.

„S vozem Citroen HY z roku 1977, který byl profesionálně zrestaurován a upraven na provoz mobilní kavárny Okolo Coffee, jsme vloni absolvovali první sezonu. Projeli jsme 17 měst, byli jsme na 46 jedno či vícedenních akcí, naší károu jsme ujeli více než 5000 kilometrů. Uvidíme, zda rok 2019 bude bohatší o akce, “ uvedl Tomáš Bittermann, který provozuje společně s Lukášem Vocílkou mobilní kavárnu.

Poprvé letos jeli v neděli 21. dubna 2019 do Jihlavy, kde se hrál americký fotbal. V Havlíčkově Brodě bude kavárna Okolo Coffee ve dnech 26. až 28. dubna na výstavě Zahrada. Pak následují Farmářské trhy v sobotu 4. května a Řemeslné trhy ve středu 8. května.

Lukáš Vocílka připravuje mobilní kavárnu

Kalendář pro letošní rok, kam si Lukáš s Tomášem zapisují akce po celé České republice, už se jim zaplňuje. Pokud ale chtějí pořadatelé různých akcí obohatit svou nabídku pro návštěvníky, mají možnost objednat si také mobilní kavárnu Okolo Coffee, e-mailem na Bitt@seznam.cz nebo zavoláním na číslo 605 789 295.

  • Facebook
  • Twitter