Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Odložený Sokolský běh republiky 28. listopadu

/
/
/
1013 Zobrazení
I přes přísná hygienická opatření a vládní restrikce se rozhodli pořadatelé Sokolského běhu republiky udělat radost všem příznivcům běhání. Na 29 místech naší země uspořádají v sobotu 28. listopadu závody k odložené oslavě naší země a rovněž nabízí možnost vyběhnout kdekoliv po světě v rámci tzv. Individuální výzvy.

„Aktuálně pracujeme se třemi variantami, jak by závody mohly vypadat. Jedno je jisté, konat se budou. Stále ale platí, že bezpečí a hygienická opatření budou na prvním místě,“ vysvětluje Martin Duka za pořádající Sokol Čertovka.

Oficiální závod
Pokud se vše uklidní a budou se lidé moct potkávat v době závodu ve větším počtu, závody se uskuteční ve standardní podobě, samozřejmě s dodržováním všech potřebných hygienických opatřeních.

Otevřený start
Pokud aktuální restrikce dovolí, uspořádají pořadatelé závody s tzv. otevřeným startem, kdy si startovní balíček budou moct zájemci vyzvednout na místě závodu (den i čas bude upřesněn podle pokynů lokálních organizátorů) a trať závodu s měřeným časem si proběhnete ve vymezeném čase během dne – 28. listopadu.

Individuální výzva
Pokud nebude možné uspořádat závody ani v jedné z prvních dvou variant, poběží se závody ve formě tzv. individuální výzvy, kdy si startovní balíček budou moct zájemci vyzvednout na místě závodu (den i čas bude upřesněn podle pokynů lokálních organizátorů) a po samotné trati či kdekoliv si budou moct svůj Sokolský běh republiky odběhnout.

Na Vysočině se uskuteční závody v Kamenici, v Nížkově, v Novém Města na Moravě a Okříškách.

Zájemci se mohou přihlásit do 25. listopadu.

Informace budou zveřejněny na webu www.behrepubliky.cz.

  • Facebook
  • Twitter