Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Odběrové místo u havlíčkobrodské nemocnice v provozu dva dny v týdnu

/
/
/
612 ZobrazeníOdběrové místo na covid-19 na hlavním parkovišti u Nemocnice Havlíčkův Brod v Rozkošské ulici se změnilo. Červený stan, do něhož vjížděla vozidla k odběrům na PCR testy, už z parkoviště zmizel.

V tomto týdnu jej odstranil Hasičský záchranný sbor Havlíčkův Brod, který jej pro tyto účely zapůjčil v březnu 2020. Od té doby zde funguje odběrové místo. To bude fungovat i nadále. Pacienti jdoucí na odběr ale musí odstavit vozidlo a do umístěné buňky přijít pěšky.
Odběrové místo na testy na covid-19 nyní funguje dva dny v týdnu, pondělí a čtvrtek od 8.00 do 9.00. Pouze ve státní svátek 17. listopadu nebudou zdravotníci provádět odběry, místo toho proběhnou odběry v pátek 18. listopadu. Kapacita odběrového místa v tyto dny je 90 zájemců na PCR testy a 70 na antigenní testování.
Odstraněním červeného stanu a změnou ohrazení místa se uvolnila tolik potřebná míst k parkování na hlavním nemocničním parkovišti. I tak je ale stále kapacita parkoviště kvůli odběrovému místu částečně omezena.

  • Facebook
  • Twitter