Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mikuláš ve žďárském muzeu s překvapením pro děti

/
/
/
345 ZobrazeníV pondělí 5. prosince mohou v Moučkově domě ve Žďáře nad Sázavou potkat návštěvníci Mikuláše, anděla a hodného čerta. Dětem povyprávějí o tom, proč někde dává dárky Mikuláš a jinde Santa Claus, ukážou jim kouzelný obchůdek, ve kterém Mikuláš shání dárky s ukázkou těch, které nosíval našim prababičkám a pradědečkům a nakonec jim dají drobnou pozornost – samozřejmě pokud si z povídání aspoň něco málo zapamatují.

Akce je časově i kapacitně omezena, bude tedy pouze pro přihlášené účastníky. Ti se mohou objednávat na telefonním čísle: 776 372 155 (Stanislav Mikule). Povídání začínají vždy po půlhodině od 16.00 do 19.30, kdy začíná to poslední. Neobjednaným zájemcům nemohou pracovníci muzea z provozních důvodů vyhovět. Vstupné činí pro předškolní děti 10 Kč, pro děti školou povinné 30 Kč, pro dospělé 50 Kč. Pokladna je v tvrzi.
Zájemci mohou dětem připravit překvapení. Pracovníci muzea nabízejí možnost přinést do muzea dárky pro děti v předstihu, nejpozději v pátek 2. prosince, s uvedením jména i příjmení dětí a časem prohlídky. Mikuláš jimi pak děti osobně obdaruje.

  • Facebook
  • Twitter