Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Od pondělí 9. března mohou rodiče zapisovat své děti do prvních tříd základních škol v Třebíči online

/
/
/
685 ZobrazeníPo loňském roce, kdy bylo poprvé možno zapisovat děti online do mateřských škol, připravila radnice v Třebíči pro školní rok 2020/2021 tuto online podporu i pro zápis dětí do prvních tříd základních škol.

„Rodiče si mohou prostřednictvím webových stránek města v sekci Elektronické služby/zápis do ZŠ vybrat základní školu a jednoduše vyplnit online přihlášku k zápisu dítěte do 1. třídy, aniž by museli v této přihlašovací fázi školu navštívit,“ popsal fungování systému starosta města Pavel Pacal.

Online přihláška je dostupná také přímo na webových stránkách jednotlivých základních škol. Online systém registrace k zápisu bude funkční do 31. března 2020.

V případě, že rodiče nemají přístup k internetu, nebo nestihnou vyplnit online přihlášku do 31. března, mohou se obrátit přímo na ředitele vybrané základní školy nebo na odbor školství a kultury Městského úřadu v Třebíči.

  • Facebook
  • Twitter