Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Obchvat Osové Bítýšky by měl být zcela hotový do konce roku

/
/
/
477 ZobrazeníProvoz na obchvatu Osové Bítýšky na silnici I/37 začal v režimu předčasného užívání stavby jako celek na konci srpna letošního roku. V mezidobí dokončovali silničáři některé stavební objekty a postupně stavbu přebírají zástupci Ředitelství silnic a dálnic ČR od společnosti IMOS Brno, a. s. V současnosti by mělo dojít přejímce hlavní trasy obchvatu a protihlukových stěn.

V posledním období dokončovali pracovníci zhotovitelské firmy výsadbu stromů a keřů, postupovalo odvážení přebytků zemního materiálu z deponie, bylo dokončeno veškeré oplocení a ukončena plánovaná rekultivace. Pokračuje vracení pozemků dočasného záboru a jejich uvedení do původního stavu. Stavba tak definitivně skončí do konce roku 2021 a dále už nebudou probíhat žádné stavební činnosti a vše směřuje k přípravě kolaudace stavby. Proto byla provedena například kontrolní měření hluku a protismykových vlastností povrchu vozovky, která vyšla v souladu s projektem. Probíhá hodnocení dočasného stanovení dopravy jehož vyhodnocení a případná úprava budou implementovány do žádosti o trvalé stanovení na jaře příštího roku a další.

  • Facebook
  • Twitter