Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nové výstavy v kavárně Za Pecí ve spolupráci se spolkem Fšem

/
/
/
452 ZobrazeníS novým rokem přichází i nové projekty spolku Fšem. Nově navázal spolupráci s kavárnou Za Pecí. Spolek bude pomáhat s organizací výstav, které kurátorsky řídí Šimon Jan. První výstavu The End Must Be Blue Jana Schulze si mohou návštěvníci kavárny prohlédnout do června.

Výstava Jana Schulze, studenta malby na Fakultě výtvarných umění v Brně, nazvaná The End Must Be Blue zahrnuje obrazy, umělecká díla na pomezí rámu a obrazu a díla na pomezí objektu a obrazu. Schulzova tvorba, která je nyní k vidění v kavárně Za Pecí, je charakteristická kombinováním malby a dřevořezby.
Leitmotivem výstavy The End Must Be Blue je překonávání kopců jako překážek, kterým v každodenním životě čelíme. „Cesta je cíl…Člověk na cestě překonává sebe samotného, překonává námahu, která je dříve nebo později nevyhnutelná. Postavy v mé tvorbě jsou v neustálé naději, že za kopcem najdou to, co hledají,“ vysvětluje Jan Schulz tuto metaforu.
Výstava je v kavárně Za Pecí k vidění až do června.

  • Facebook
  • Twitter