Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nohejbalisté v Havlíčkově Brodě budou kopat za dobrou věc

/
/
/
1292 ZobrazeníMuzikanti z Vysočiny chystají na sobotu 12. září už třetí ročník benefičního nohejbalového turnaje Show Your Help. Chtějí tak pomoci dvanáctiletému Kubovi v boji s autismem a mentální retardací.

Havlíčkův Brod ale neožije jen sportem, ale také hudbou. Nebude totiž chybět afterparty s rapovými stálicemi Maniakem a MC Gey. S heslem Ukaž svoji pomoc! se zaštiťuje havlíčkobrodská komunita muzikantů a přátel kolem kapel Memento Mori, Highstreet Hooligans a Chasing Christy. Už šestým rokem objíždí republiku s kasičkami a pořádají koncerty na Vysočině s cílem pomáhat tam, kde je to potřeba. Letos k tomu už potřetí přidávají i trochu sportu – benefiční turnaj v nohejbale.

Díky podpoře v programu Mládež v kraji slibují pořadatelé ještě kvalitnější program než v předešlých ročnících. Turnaj se odehraje ve sportovním areálu Plovárenská v Havlíčkově Brodě od 9.00. Na místě nebude chybět občerstvení pro hráče i diváky nebo DJ. Tříčlenné týmy hráčů všech úrovní se můžou registrovat zde.

Den plný sportu a zábavy zakončí koncerty v havlíčkobrodském klubu Oko, kde se představí přední hip hopoví interpreti MC Gey, Maniak nebo hardcoroví Hopes. Hlavním cílem akce je však pomoci dvanáctiletému Kubovi Kunáškovi z Havlíčkobrodska, který trpí závažnou formou autismu a těžkou mentální retardací. Zahraniční léčba je nákladná a pojišťovnou nehrazena, i přestože Kuba díky ní dělá obrovské pokroky. Veškeré peníze ze startovného, vstupného na koncerty a příspěvků do kasiček proto poputují přímo na Kubovu léčbu.

Facebookové události: Benefiční nohejbal a Afterparty

  • Facebook
  • Twitter