Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nevstupujte do nemocnice, pokud nemusíte, vyzývají v Jihlavě

/
/
/
772 ZobrazeníNemocnice Jihlava omezila ambulantní provoz. Omezení není plošné, některé specializované poradny provoz přerušily, jiné pouze omezily. Nemocnice zřídila speciální linku, kde pacienti zjistí potřebné informace.

„Epidemiologická situace není dobrá, a kromě plánované operativy jsme omezili i péči ambulantní. Pokud můžete, konzultujte své problémy po telefonu, jedná se pouze o přechodnou dobu,“ uklidňuje ředitel Nemocnice Jihlava Lukáš Velev.
V nemocnici začala fungovat speciální linka, kam mohou pacienti volat a informovat se o ambulantním vyšetření. Aktualizované informace, které se týkají jednotlivých ambulancí, jsou i na stránkách nemocnice.
Linka 567 157 443 je v provozu ve všední dny mezi 7.00 a 12.00. Pacienti se tak mohou telefonicky dotázat a pracovnice jim sdělí aktuální možnosti podle vývoje epidemiologické situace.

  • Facebook
  • Twitter