Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Neprofesionální sportovci včetně fotbalistů netrpělivě vyhlížejí uvolnění podmínek

/
/
/
658 ZobrazeníPokud nedojde ke zhoršení epidemie onemocnění Covid-19, od 3. května se budeme moci, za splnění určitých podmínek, objednat ke kadeřnici nebo navštívit muzeum či galerii. Neprofesionální sportovci ale netrpělivě vyhlížejí uvolnění související s aktivitami venku i uvnitř a oprašují své vybavení, jako například kopačky, které pravděpodobně dlouho ležely zavřené ve skříni. Rozvolnění pro sportovce v počtu maximálně 20 osob venku se však vztahuje k trvalému poklesu 75 nově nakažených na 100 tisíc obyvatel týdně.

Dětem i dospělým kolektivní sport jako využití volného času jednoznačně chybí. Těší se na přátele, na pohyb a na pravidelný režim, kterého jsme si za poslední rok vůbec neužili. Ale ještě před tím, než se situace rozvolní, je potřeba udělat revizi vybavení a zkontrolovat, zda je všechno funkční, a například malí fotbalisté z kopaček nevyrostli.

Výběr správných kopaček může být alchymie

Pokud zvažujete nákup nových kopaček, měli byste mít jasno o několika základních faktech. Na jakém povrchu budu hrát nejčastěji, jaký materiál mi vyhovuje, jestli chci kopačky se zavazováním nebo bez, s ponožkou u kotníků nebo bez a důležitou roli hraje samozřejmě také cena versus očekávaná kvalita. Nakonec je potřeba vybrat správný obchod, prozatím povětšinou online nebo kamenný pouze pro vyzvednutí objednané zásilky.

Výběr správných kopaček může být alchymie. Jak na to poradí v https://www.r-gol.com/.

Přitom některé obchody se specializují nejen na sportovní vybavení, ale mnohem úžeji právě například na samotné kopačky, jako například https://www.r-gol.com/cs/kopacky , kde můžete vybírat z dětských velikostí a typů, podle značek například Nike (https://www.r-gol.com/cs/kopacky-nike) nebo Adidas (https://www.r-gol.com/cs/kopacky-adidas), jestli jste amatér, začátečník nebo poloprofesionál, ale také se inspirovat kopačkami fotbalových hvězd a pořídit si podobné jako Ronaldo nebo Messi.

Přitom všem je potřeba myslet na to, jestli budete hrát na měkkém nebo pevném přírodním povrchu, na umělé trávě, umělém povrchu nebo ve vnitřních prostorách. Pamatujte na to, že vyšší cena ještě nemusí znamenat vyšší kvalitu, a myslete na pohodlí. Přitom nákupem to nekončí, dejte si čas, abyste je správně prošlápli a pak už se jen připravili na návrat do sportovního života, kterého se každý malý i velký fotbalista nemůže dočkat.

  • Facebook
  • Twitter