Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nenechte se odradit zimou a inspirujte se nápady na stylový outfit

/
/
/
648 ZobrazeníPodzim je tady, a tak je potřeba sáhnout do útrob skříní a oprášit teplejší obuv. Ta však nemusí být pouze funkční, ale může i skvěle vypadat. Stačí si udělat přehled o značkách a vybrat tu vhodnou právě pro vás. Ať už jste spíše sportovnější typ nebo máte rádi módní výstřelky – dámská trekingová obuv se totiž hodí i na procházky v městské džungli.

Jak vybrat ty správné boty?

Všichni to známe, začíná přituhovat a v nízkých botách už vám je zima. Proto sáhnete do skříně a zjistíte, že podzimní boty už nadcházející sezónu nevydrží nebo třeba jen vyšly z módy. Pak se hodí některý z e-shopů, abyste si udělali přehled o možnostech a vybraly ten správný pár, který vás nejen zahřeje, ale ještě skvěle padne a bude dobře vypadat. Věřte, že i taková trekingová obuv může velmi dobře doplnit váš outfit. Podzimní a především zimní boty by měly být nepromokavé, měly by dobře izolovat a udržet vás v teple, i když teploty venku padají třeba až k mínus dvaceti. Jistotou jsou nové kvalitní materiály, které toto všechno splňují, případně můžete vsadit na stovky let prověřenou kůži. Vhodné je také vyhlížet, zda je bota doplněná zateplenou vložkou, kožíškem, a vylepšit vše ještě můžete kvalitní teplou ponožkou, která bude odvádět vlhkost, aby vaše nohy zůstaly v suchu a v teple.

Raději vysoké nebo spíše kotníkové boty?

Výška bot je v případě podzimních a zimních měsíců důležitá. Tenisky naše kotníky neochrání a jednoduše si tak z pracovní pochůzky nebo víkendové vycházky můžeme přinést i nepříjemné nachlazení. Jistotou jsou vysoké boty, komu jsou nepříjemné nebo raději volí nižší typ, sáhne po kotníkových botách, které stejně tak zabrání profouknutí a prochladnutí. U obou případů je navíc důležitá podrážka, ideálně by měla být protiskluzová, abyste se v následujících měsících neocitli ve vteřině okamžiku na zemi.

I ruce musí být v teple

Když už vyberte ty správné boty, určitě byste měli myslet také na ruce. Ne vždy stačí kapsy od kabátu nebo bundy, to by maminky s kočárkem mohly vyprávět, stejně tak lidé, kteří mají v ruce neustále telefon. V tomto případě opět platí, že je důležité vědět, zda je budete nosit do města, nebo spíš při zimních sportech, jestli jste business typ nebo jste naopak sportovec, zda se vám budou hodit postranní klipy pro secvaknutí obou párů nebo speciální textury, které vám i v rukavicích umožní ovládat váš chytrý telefon. Na výběr máte prstové, palcové, bezprsté, od univerzálních velikostí až přes jednotlivé velikosti. A jak určíte, jestli byste si měli pořídit velikost S nebo XXL? Vezměte si krejčovský metr, změřte si obvod dlaně mezi nejširším místem pod ukazováčkem a malíčkem a podle toho velikost určíte. Stačí si jen vybrat: https://www.eobuv.cz/doplnky/kozena-galanterie/rukavicky/damske-rukavice.html.


 [MB1]https://www.eobuv.cz/damske/kozacky-a-jine/outdoorova-obuv.html

  • Facebook
  • Twitter