Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nejlepší žáci dostali od města Třebíč ocenění

/
/
/
1202 ZobrazeníVe čtvrtek 14. června ocenilo město Třebíč nejlepší žáky základních škol v aktuálně končícím školním roce. Dvanácti žákům třebíčských škol předával ocenění v Malovaném domě radní pro oblast školství Pavel Pacal, společně s vedoucí odboru školství a kultury Jindřiškou Pánkovou.

Školy nominovaly žáky, kteří kromě vzorného plnění svých školních povinností dosáhli dalších úspěchů a reprezentovali školu ve vědomostních soutěžích v matematice, chemii, v českém jazyce i angličtině a němčině, přírodních vědách, dějepisu a historii i v různých sportovních odvětvích.

„Jsme hrdí, že máme takhle šikovnou mládež. Přeji si, abyste i vy byli hrdí na svoji školu, abyste na sobě dále takhle skvěle pracovali a plnili si své životní sny,“ povzbudil žáky Pavel Pacal. Dodal také, že nejen učitelé ve školách, ale také rodiče dětí mají na rozvoj a úspěchy mladých velký vliv.

  • Seznam oceněných
Adam Simandl žák 9. třídy ZŠ a MŠ Bartuškova
Jan Pánek žák 9. třídy ZŠ a MŠ Bartuškova
Šimon Roth žák 9. třídy ZŠ Benešova
Greace Gupta žákyně 9. třídy ZŠ Horka-Domky
Jan Kalina žák 9. třídy ZŠ Horka-Domky
Pavlína Jelínková žákyně 9. třídy ZŠ T.G.M.
Adam Stoklas žák 9. třídy ZŠ T.G.M.
Jiří Konečný žák 4. třídy ZŠ Kpt. Jaroše
Ondřej Hladký žák 9. třídy ZŠ Kpt. Jaroše
Adam Hort žák 9. třídy ZŠ a MŠ Kopce
Pavel Vodínský žák 9. třídy ZŠ Týnská
Vávrová Adéla žákyně 9. třídy ZŠ Týnská
  • Facebook
  • Twitter