Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nehoda na železničním přejezdu v Kralicích na Oslavou se zraněním

/
/
/
970 ZobrazeníKe srážce osobního vozu a osobního vlaku došlo na železničním přejezdu v Kralicích nad Oslavou ve čtvrtek 30. dubna před polednem. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Náměště nad Oslavou společně s jednotkou HZS SŽDC Brno. Při havárii se zranil řidič osobního auta.

„Zraněný řidič skončil v péči zdravotníků. Nikdo z cestujících ve vlaku nebyl při nehodě zraněn, v době střetu v něm cestovalo dvacet lidí.
Hasiči provedli na havarovaném vozidle a vlaku protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Provoz na trati byl okamžitě zastaven,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině, s tím, že veškeré okolnosti dopravní nehody budou vyšetřovat policisté společně s inspektory Drážní inspekce.
Zraněného řidiče transportovala lékařská výjezdová skupina z Náměště nad Oslavou se středně těžkým zraněním do brněnského traumacentra.

  • Facebook
  • Twitter