Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nebe nad Přibyslaví plné parašutistů

/
/
/
699 ZobrazeníNa počátku června bylo nad přibyslavským nebem opět pěkně rušno. Málokdo si nevšiml na jasné obloze desítek parašutistů vyskakujících z legendárního dvouplošníku Antonov An-2 s příznačným názvem Andula. Přibyslavský Aeroklub opět hostil Leteckou společnost dobrodruhů.

Paravýsadky ovšem nezastavily letecký provoz přibyslavských aeroklubáků, takže do vzduchu se vydali také plachtaři i milovníci ultralehkých letadel. Zkrátka provoz nad přibyslavským nebem byl první červnový víkend velice aktivní.
Letecká společnost dobrodruhů se zabývá adrenalinovými sporty a to zejména parašutismem. Její dobré jméno se nese napříč celou Českou republikou a klienti přijeli pro zážitek do Přibyslavi ze všech koutů země. Nadšenec do létání tak mohl nad Přibyslaví sledovat skupinu mladých lidí, kteří se rozhodli absolvovat základní parašutistický kurz nebo adrenalinem nabité seskoky tandemistů. Podívané bylo víc než dost.
Dalším termínem, kdy budou přibyslavští letci hostit společnost dobrodruhů, bude od 18.-20. června. Takže pokud jste nadšenci do parašutismu, určitě se přijeďte podívat na přibyslavské letiště a nasát leteckou atmosféru. Seskok na padáku je ale potřeba dopředu rezervovat.

Více informací najdete na www.lsd-trip.cz.

Foto: archiv Letecká společnost dobrodruhů

  • Facebook
  • Twitter