Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodské koupaliště se otevře už dnes

/
/
/
581 ZobrazeníLetní koupaliště v Havlíčkově Brodě otevře své brány návštěvníkům už v pátek 11. června. V provozu bude každý den od 9.00 do 19.00 a celodenní cena vstupného činí pro dospělého 85 Kč, pro dítě 60 Kč.

Před nedávnem prošlo koupaliště náročnou rekonstrukcí. K nerezovým vanám přibyly i nové herní prvky pro děti. V areálu jsou k dispozici dva bazény. První je určený pro kondiční plavání. Druhý, relaxační, nabízí návštěvníkům atrakce v podobě divoké řeky, masážního hříbku, perliček, skluzavky a dětského brouzdaliště. Vodu dezinfikuje ozon a UV záření a je tak vhodná pro alergiky a astmatiky. Oba bazény vyhřívá solární systém. Mezi doplňkové služby patří restaurace, tenisový kurt a hřiště na beach volejbal. Celý prostor pokrývá připojení na WIFI síť.
„V letošním roce jsme rozšířili služby restaurace, v jejíž spodní části je nová přípravna a výdejna jídel,“ dodal Petr Honsa z Technických služeb Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter