Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Nádvoří zámku v Třebíči hostí poslední Třebíčské kolečko

/
/
/
834 ZobrazeníTřebíčské kolečko se naposledy roztočí na nádvoří třebíčského zámku v Třebíči od pátku 20. srpna. Návštěvníci se mohou těšit na promítání pod širým nebem a na nedělní koncert Dixielandové kapely Stanley´s Dixie Street Band.

V pátek 20. srpna je na programu promítání komediálního dramatu z roku 2020 Emma, následovat bude v sobotu 21. srpna česká komedie Bábovky. Na nedělní odpoledne je pro vás připraven koncert výše zmíněné dixielandové kapely. V pondělí 22. srpna pokračuje program promítáním filmu Výjimeční, v úterý čeká diváky česká fantasy pohádka Princezna zakletá v čase a celé kolečko uzavře ve středu legendární muzikál Pomáda s Olivií Newton John a Johnem Travoltou.
Program Kolečka na nádvoří třebíčského zámku najdete na webových a FB stránkách Městského kulturního střediska Třebíč. Promítat se začne vždy po setmění nejdříve ve 21.00.

Vstupenky na jednotlivá filmová představení v ceně 50 Kč zakoupíte v místě konání vždy půl hodiny před začátkem promítání a vstupenky v ceně 50 Kč na nedělní koncert budou k dispozici hodinu před začátkem koncertu.

  • Facebook
  • Twitter