Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na ZŠ Štáflova přibude jazyková učebna, škola se navíc stane bezbariérovou

/
/
/
1717 ZobrazeníNa Základní škole Štáflova v Havlíčkově Brodě vznikne z půdních prostor nová multifunkční učebna. V rámci stavby dojde i k vybudování výtahu, díky kterému se škola stane bezbariérovou.

„Naším cílem je vytvořit nové multifunkční jazykové centrum pro 28 žáků s moderními počítačovými sestavami a řídícím učitelským pultem. Vzhledem ke svému vybavení bude učebna vhodná i pro výuku informačních a komunikačních technologií. Nově zbudovaný výtah navíc zajistí bezbariérovost školy,“ přiblížila ředitelka ZŠ Štáflova Veronika Prchalová a doplnila, že ve školní budově vznikne i samostatné sociální zařízení s bezbariérovou toaletou. ZŠ Štáflova se tak po ZŠ Wolkerova a ZŠ Nuselské stane třetím bezbariérovým školním pracovištěm ve městě.

Dělníci začnou ve škole pracovat v červnu, práce by měly trvat do konce roku 2020. Podle projektové dokumentace je odhadovaná cena stavby 11 milionů korun. Díky devadesátiprocentní dotaci město ze svého rozpočtu doplatí zhruba jeden milion korun.

  • Facebook
  • Twitter