Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Vysočinu putoval pohár z Talent Cupu 2019

/
/
/
713 ZobrazeníO víkendu 13. až 15. prosince se konal v malenovickém hotelu Petr Bezruč třináctý ročník mezinárodního šachového festivalu Talent Cup 2019 s celkovou účastí 179 hráčů z Česka, Polska, Slovenska, Indie a Španělska.

Hrály se celkem tři turnaje švýcarským systémem na devět kol:
A hráči narození 2004 a mladší
B hráči narození 2008 a mladší
C hráči narození 2010 a mladší.
Na turnaji měla své reprezentanty i Vysočina a dařilo se nadějnému sedmiletému šachistovi Martinu Policarovi z TJ Spartak Pelhřimov. V turnaji C do 9 let skončil v konkurenci 50 hráčů na třetím místě, z devíti možných uhrál sedm bodů (jedna prohra a dvě remízy, jedna remíza byla s celkovým vítězem, který ztratil pouze 1/2 bodu právě s Martinem).
Více informací.

V turnaji A s účastí 76 hráčů měla Vysočina zástupce z TJ Náměšť nad Oslavou Martina Žažu, který se 4,5 body obsadil celkové 17. místo, Jakub Zezula se 4 body skončil 27. a David Žaža se 2 body 66.
Více informací.

V turnaji B s účastí 53 hráčů soutěžil z Vysočiny také hráč z TJ Náměšť nad Oslavou Matěj Zezula, který obsadil s 5 body 20. místo.
Více informací.

  • Facebook
  • Twitter