Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na sport jedině s kvalitním vybavením

/
/
/
1041 ZobrazeníSe začátkem školního roku se rozjedou také zájmové sportovní aktivity. Rodiče dětí by rozhodně neměli podceňovat kvalitní sportovní vybavení, které je nejen základem úspěchu, ale dokáže zamezit zraněním nebo zdravotním komplikacím.

Jedním z nejvíce rozšířených sportů je u nás fotbal. Sport, ke kterému potřebujeme minimum vybavení, o to více byste ale měli být při jeho výběru důslední. Základem jsou určitě boty – kopačky. Při jejich výběru si vždy dejte pozor na správnou podešev. V tomto ohledu je bezkonkurenční Nike, který s modely ze série Mercurial s univerzálními podešví FG / MG nabízí univerzální kopačky, pro umělou i přírodní trávu. Nemusíte tedy kupovat dva páry bot, i když pravidelně trénujete. Přestože je řada vyrobena ze syntetických materiálů, je známá svým komfortem. Materiál Flyknit je dokonale osazen, ale chodidlo se unavuje a dýchá.

Pozadu nezůstává ani Adidas se svými legendárními kopačkami Predator. V tomto modelu hráli v minulosti například David Beckham, Raul, Alessandro del Piero nebo Zinedine Zidane. Přitom tyto kopačky vznikly skromně – fotbalista v důchodu se rozhodl provést test a na vnější část svršku boty nalepil materiál z tenisové rakety. To mělo zajistit lepší kontrolu boty v dešti. Pokus byl úspěšný, nápad se zalíbil právě Adidasu a vznikla první fotbalová bota s gumovými vložkami. Jedinečné fotbalové boty Adidas Predator charakterizuje neuvěřitelná kontrola, skvělý střih a dokonalý pocit z míče.

Fotbal není jen o kopačkách. V případě, že se rozhodnete postavit do brány, jsou důležité brankářské rukavice. Základní potřeba každého brankáře musí mít hlavně vysokou přilnavost a gólmanovi poskytovat pohodlí. Při výběru je důležité znát velikost. Rukavice se vyrábějí ve velikostech od 3 do 12. Dále je důležité vědět, při jaké příležitosti plánujete rukavice používat. Rekreační modely mají tenkou pěnu a jsou vyrobeny ze základních materiálů. Jsou zaměřeny na lidi, kteří netrénují a nehrají pravidelně. Cvičební rukavice jsou trochu silnější a díky lepším materiálům jsou ideální pro začátečníky. Rukavice pro profesionální hráče se vyznačují silnou pěnou (obvykle 4 mm) a nejkvalitnějšími materiály využívající nejnovější technologie.

Brankářské rukavice mají i další parametry, blíže se s nimi můžete seznámit na www.r-gol.com/cs/brankarske-rukavice, kde si nepochybně vyberete i další kvalitní vybavení pro sport.

  • Facebook
  • Twitter