Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na Havlíčkobrodsku zemřel při požáru chatky jednatřicetiletý muž

/
/
/
719 Zobrazení
Hasiči z šesti jednotek zasahovali v sobotu 16. listopadu dopoledne u požáru chaty ve Vratkově, místní části Rušinova, na Havlíčkobrodsku. Při požáru zemřel podle informací hasičů a policistů muž a dva lidé se zranili.

„K požáru vyjely v sobotu profesionální hasiči z Chotěboře a Havlíčkova Brodu společně s dobrovolnými hasiči z Malče, Rušinova, Libice nad Doubravou a Horního Bradla v Pardubickém kraji.
V době příjezdu prvních jednotek na místo události byla chata v plamenech. Záhy se také částečně propadla střešní konstrukce objektu.
Při požáru zemřel muž (ročník narození 1988). Dva lidé utrpěli zranění a skončili v péči zdravotníků. Jednalo se o muže, který se pokusil z hořícího objektu ještě před příjezdem hasičů na místo události zachránit muže. Druhou zraněnou osobou byla žena, která utrpěla šok. Zdravotníci je po nezbytném ošetření ponechali na místě události,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině. Příčinu vzniku požáru nadále v šetří hasiči a policisté.
„Policisté provádějí v současné době šetření. Na místě je výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Havlíčkův Brod. Příčinu a okolnosti úmrtí muže kriminalisté zjišťují, stejně tak příčinu vzniku samotného požáru chaty,“ dodala Dana Čírtková, tisková mluvčí policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter