Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Na D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem skončilo o víkendu hlavní omezení

/
/
/
439 ZobrazeníNa nejvýše položeném modernizovaném úseku dálnice D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem skončilo o víkendu hlavní omezení. Během pěti týdnů zvládli specialisté Skanska v úseku mezi 91. a 98. kilometrem vybudovat pět přejezdů středního dělicího pásu, vyměnit středová svodidla a dokončit práce na systému SOS.

„O víkendu rušíme omezení jízdy kolem středního dělicího pásu, necháváme jej na několika menších úsecích u krajnic,“ popisuje projektový manažer Skanska Michal Vozdecký. Změna by měla být dokončena nejpozději do pondělního odpoledne, závisí to jen na počasí.
Dálnice zde bude nyní plně průjezdná v obou pruzích v každém směru, na několika úsecích bude pouze uzavřena krajnice kvůli dokončování oplocení. Jediné podstatnější omezení bude u nadchodu pro zvěř přibližně 95. kilometru, kde je nutno na betonovou konstrukci navézt zeminu a celý povrch zatravnit.
Veškeré práce na modernizovaném úseku D1 mezi Humpolcem a Větrným Jeníkovem by měly skončit letos v červenci.

  • Facebook
  • Twitter