Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Muže z Brna viděli naposledy na Třebíčsku, pátrají po něm policisté

/
/
/
838 ZobrazeníTřiačtyřicetiletého muže s trvalým bydlištěm v Brně, jehož naposledy viděli na Třebíčsku, kde má i pracovní vazby, hledají policisté.

„Naposledy ho spatřili svědci ve čtvrtek 2. července ve večerních hodinách v okolí elektrárny Dukovany. Když se muž následně nevrátil do svého bydliště, začali o něho mít jeho blízcí obavu a obrátili se na policii, policisté začali po muži okamžitě pátrat,“ uvedla policiejní mluvčí Stanislava Rázlová, s tím, že muž je vysoký přibližně 175 centimetrů, je střední postavy a má modré oči. Vlasy má tmavě hnědé prošedivělé, které nosí střižené takzvaně na ježka. Také vousy má prošedivělé a nosí je upravené ve stylu strniště. „Na pravém rameni má muž přibližně deset centimetrů dlouhou jizvu, jizvu má také na zádech v oblasti beder, hůře vyslovuje písmeno R.
Na sobě měl muž naposledy oblečené triko s krátkým rukávem, křiklavé zeleno žluté šortky, velký červený batoh a bílé sportovní boty.
Kromě okolí Dukovan má pohřešovaný muž vazby ještě v Rouchovanech, které v minulosti navštěvoval, pohybovat se ale může i na jiných místech republiky,“ dodala tisková mluvčí.

Pohřešovaný muž, archiv Policie ČR


Policisté žádají obyvatele regionu, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

  • Facebook
  • Twitter