Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Muž poškodil zastávku v Jihlavě zastávku, nyní čelí obvinění ze dvou přečinů

/
/
/
405 ZobrazeníVe čtvrtek 11. května v ranních hodinách začali policisté v Jihlavě řešit oznámení o poškození uzavřené zastávky v ulici Na Dolech. Podezřelý opilý muž v prostoru zastávky ležel a spal. Na místo vyjeli policisté a také strážníci městské policie. Podezřelého muže zajistili, byl pod vlivem alkoholu.

„Jednalo se o devětatřicetiletého muže z Jihlavska, který byl v minulosti opakovaně soudně trestán, zejména za majetkovou trestnou činnost. Odpykal si i nepodmíněné tresty odnětí svobody. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu necelé půl promile alkoholu. Muže odvezli na oddělení k provedení nezbytných úkonů. Místo činu ohledali, zadokumentovali a vyhodnotili kamerové záznamy.
Na základě šetření policisté zjistili, že muž poškodil zastávku za použití kamenů. Rozbil skleněné výplně dveří a způsobil tak předběžně vyčíslenou škodu za čtyřicet tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Na základě shromážděných důkazů sdělil policejní inspektor devětatřicetiletému muži podezření ze spáchání dvou přečinu, a to výtržnictví a poškození cizí věci. Po provedení nezbytných procesních úkonů byl podezřený muž ze zadržení propuštěn. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Úvodní foto: Poškozená zastávka v ulici Na Dolech v Jihlavě, foto: Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter