Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mezinárodní den sester v novoměstské nemocnici voněl po růžích a chutnal po perníčkách

/
/
/
129 ZobrazeníNarození Florence Nightingale, anglické ošetřovatelky, zakladatelky a průkopnice povolání zdravotní sestry, si připomněli i v Nemocnici Nové Město na Moravě. 12. května slaví od roku 1965 svátek všechny sestřičky.

Z rukou ředitelky nemocnice Věry Palečkové a náměstkyně ošetřovatelské péče Bohdany Marečkové dostaly sestřičky, porodní asistentky, laborantky i sanitářky i sanitáři sadu perníčků napečených v milovské provozovně speciálně pro tuto příležitost.
„Chceme nejen poblahopřát, ale především poděkovat za práci, jíž sestry vykonávají, a která není lehká ani jednoduchá. Oceňujeme profesionální přístup i empatii a elán, s nimiž zvládají své každodenní povinnosti,“ řekla při této příležitosti ředitelka Nemocnice Nové Město na Moravě Věra Palečková.
K přání se přidaly i studentky Vysoké školy polytechnické Jihlava, které novoměstským zdravotním sestřičkám přivezly dvě stovky rudých růží. „To je milé. Jsou nádherné. Děkujeme. Hned budeme mít hezčí den,“ usmívaly se obdarované sestřičky.

  • Facebook
  • Twitter