Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Musica animata zve na Třebíčské koledy, zazpívat si je můžete hned několikrát

/
/
/
399 ZobrazeníV pondělí prosince se uskuteční od 16.00 v kostele sv. Martina v Třebíči vystoupení zpěváků a orchestru souboru Musica animata, v jejich podání zazní vánoční koledy.

„Pamatujete si na zpěv Rybovy Mše vánoční při Živém betlému v roce 2018 a Třebíčských koled u sv. Martina o rok později? Po tříleté přestávce se k této novodobé tradici rádi vracíme!
Chcete-li si zazpívat nejznámější koledy přímo od nás z Třebíče, napište na koledy@animata.cz a my Vám pošleme noty. Jediná společná zkouška s orchestrem bude v pátek 23. prosince v 17.30 v kostele sv. Martina. Koledy si můžeme zazpívat nejen 26. prosince v 16.00 (zkouška ve 14.50) v kostele sv. Martina v Třebíči, ale i v rámci Živého betlému v úterý 27. prosince v 17.00 (zkouška v 15.30) na zámeckém nádvoří u baziliky sv. Prokopa v Třebíči,“ zve Karel Tomek ze souboru Musica animata.

  • Facebook
  • Twitter