Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mladí zájemci o média, kulturu, historii a dění ve společně tráví společně týden v Havlíčkově Brodě

/
/
/
419 ZobrazeníNa čtyři desítky mladých lidí z Česka a Ukrajiny se v neděli 14. srpna sjelo do Havlíčkova Brodu na osmnáctý ročník Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského, aby se týden společně věnovali nejrůznějším tématům nejen z regionu, ale také svým prvním novinářským pokusům.

Řada účastníkům už ale úplně první novinářské zkušenosti má za sebou, někteří už jsou součástí redakcí menších i větších médií, někteří se jen chtějí vyzkoušet, zda média a psaní by bylo to, co by v životě chtěli dělat.

Po nedělní vzájemném seznámení jim členové pořadatelského týmu přiblížili projekt a to, co je během následujících šesti dnů čeká. V pondělí už začala práce v jednotlivých skupinách.

Současně také odstartovaly první veřejné debaty v klubu Oko na Smetanově náměstí, které se konají každý den od 15.30 a 19.00 a jsou zdarma přístupné veřejnosti.

  • Facebook
  • Twitter