Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jaroměřické posvícení

/
/
/
497 ZobrazeníSrpnovou neděli po svatém Vavřinci se slaví v Jaroměřicích nad Rokytnou posvícení, nejinak tomu bylo i letos. Neděle 14. srpna byla tím dnem, kdy jaroměřické náměstí, zámecké nádvoří , knihovna a okolí Odpočinkové zóny, celý den znělo hudbou, hlaholem a hlasy návštěvníků.

Od 10.0 byly přístupné řemeslné trhy s různým zbožím, v 10.30 sloužil místní farář otec T. Holcner posvícenskou mši s hudebním doprovodem Chrámového pěveckého sboru, odpolední program zahájila dechová hudba Horanka z Třebíče, o trochu popu se postaral J. Záhorovský s kapelou a rock zahrála a zazpívala skupina Mayday. Slovem program provázeli Vlaďka Kořínková a Kája Venhoda.

Kdo chtěl využít pouťové atrakce, měl možnost využít nabídky rodiny Jungovi. Ani děti nepřišly zkrátka, pro ně hrálo Divadlo na větvi pohádku o Zvěřinci pana Ezopa. Počasí se také umoudřilo, pršelo jen dopoledne a na odpolední program se už usmívalo sluníčko.

  • Facebook
  • Twitter