Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mladí z dětských domovů se na zámku ve Vilémově věnují sebevzdělávání

/
/
/
2348 ZobrazeníSpolečnost yourchance, o. p. s., a Nadace ZET prof. Milana Zeleného pořádají tradiční, rozvojovou akci pro mladé z dětských domovů a pěstounských rodin – Letní podnikatelský kemp.

Setkání plné pozitivní energie a užitečné inspirace se koná od čtvrtka 6. do neděle 9. srpna na zámku ve Vilémově na Havlíčkobrodsku. Účastníci se zde setkají se zkušenými podnikateli, seznámí se se základy podnikatelského řemesla a zkusí si také sestavit vlastní podnikatelský plán, který budou v závěru akce prezentovat před ostatními.
Jméno je moje značka. Spolupráce a spoluodpovědnost. To jsou jen některá z témat podnikatelské gramatiky, se kterou se účastníci kempu od včerejška seznamují prostřednictvím her, příkladů dobré praxe a plněním individuálních a týmových úkolů. Informace a praktické zkušenosti při tom čerpají od zkušených podnikatelů a manažerů, kteří jim jsou také mentory při přípravě osobních podnikatelských modelů pro závěrečnou nedělní prezentaci před ostatními účastníky a před odbornou porotou.
Pozvání na letní podnikatelský prodloužený víkend 2020 přijala řada významných a zajímavých osobností, mezi nimiž jsou například prezident České manažerské asociace Petr Kazík, investor Václav Sušeň, manažer Dušan Pavlů, matematička, vysokoškolská profesorka a někdejší politička Jana Ryšlinková, Gita Fuchsová, dřívější velvyslankyně ČR v Keni a v dalších osmi afrických zemích. Nechyběl však ani dřívější účastník podnikatelského kempu Jan Oulehla, který před třemi lety inspirován touto akcí založil vlastní, úspěšně fungující, cateringovou firmu Honzovy řízky.

Účastníci kempu

„Je mi ctí, že yourchance, o. p. s., už pět let spolupracuje s Nadací ZET prof. Milana Zeleného, a chtěla bych za to poděkovat, moc si toho vážím… Podnikatelský kemp je výbornou příležitostí pro osobní rozvoj mladých lidí z dětských domovů. Na organizaci této akce rádi spolupracujeme v rámci našeho integračního projektu Začni správně. Je skvělé vidět, že se podnikatelský kemp stal jakýmsi odrazovým můstkem už několika úspěšných podnikatelů, “ uzavírá ředitelka yourchance, o. p. s., Jana Merunková.

  • Facebook
  • Twitter