Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mikuláš naděloval v Rozsochatci

/
/
/
675 ZobrazeníV pondělí 5. prosince se v Rozsochatci během celého dne nadělovalo hned několikrát. Nejprve dopoledne navštívila kouzelná skupina Mikuláše, anděla a dvou čertic místní mateřskou školu. Děti zazpívaly několik písniček, ti odvážní si podali ruku s Mikulášem a za odměnu obdržely nadílku.

Pak zavítal Mikuláš s doprovodem rovněž do základní školy. Každý z žáků měl nějaký hříšek, a tak musely děti slíbit, v čem se zlepší, jako první krok k nápravě si připravily písničky, někdo ukázal, jak umí číst, jiný psal na tabuli, že už bude hodný. Několik dětí si čertice měřily, jestli se jim vejdou do pytle, ale žádné z dětí neodnesly. Všechny děti dostaly balíček dobrot.

V podvečer, když se všichni rozešli do svých domovů, následovalo ještě většinou pro děti nadílení v kruhu rodinném, kde mnohde přišlo čertů více. Po nervozitě z návštěvy kouzelných bytostí, nastalo příjemné období těšení na příchod Ježíšek.

  • Facebook
  • Twitter