Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mezinárodního dne seniorů v havlíčkobrodské nemocnici

/
/
/
740 ZobrazeníZábavné odpoledne pořádá na oddělení následné péče a rehabilitace při příležitosti Mezinárodního dne seniorů, který se slaví 1. října, Nemocnice Havlíčkův Brod.

Mezinárodní den seniorů je věnován rodičům, prarodičům, maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům. Je to den, který ukazuje na to, že bychom si měli uvědomit s čím se musí potýkat senioři, jedná se o mnoho překážek a schody do obchodního domu jsou v některých případech tím nejmenším. Ke stáří bychom měli mít úctu, k seniorům být ohleduplní, a především být trpěliví, neboť každý z nás jednou bude starý, ale jen málokdo si toto v mládí uvědomuje či si to ani nechce připustit.
Ve středu 2. října proběhne od 13.00 do 16.00 na oddělení následné péče a rehabilitace tvořivá podzimní dílnička a trénování paměti, současně se od 13.30 do 15.00 koná poradna ergoterapeutky.

  • Facebook
  • Twitter