Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou našli mladíka bez známek života

/
/
/
1048 ZobrazeníHavlíčkobrodští kriminalisté vyšetřují od časného rána v sobotu 12. října okolnosti úmrtí šestnáctiletého chlapce, jehož našli bez známek života náhodní kolemjedoucí na okraji silnice mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou na Havlíčkobrodsku.

„Kriminalisté se obracejí na případné svědky, kteří by mohli poskytnout svědectví k pohybu mladíka oblečeného v tmavém oblečení, který šel pěšky po silnici II/345 mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou v sobotu 12. října časně ráno v době od 1.00 do 2.30,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí policistů na Vysočině.

Policisté se obrací na řidiče aut, kteří projížděli v sobotu časně ráno mezi jednou a půl třetí hodinou ranní po silnici mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou v obou směrech, aby své svědectví případně záběry z palubních kamer, které mají ve svých vozidlech, poskytli havlíčkobrodským kriminalistům na linku tísňového volání 158.

  • Facebook
  • Twitter