Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Medailové žně pro Wu-shu Pelhřimov

/
/
/
348 ZobrazeníO víkendu 11.-13. listopadu se konaly hned tři soutěže v bojových uměních světového, evropského i domácího formátu, kterých se zúčastnili i borci z Vysočiny.

Na světovém poháru asociace WMAC v rakouském Bregenzu, bojovali o medaile Jaroslav Dvořák a Jan Paďourek, pod vedením trenéra Martina Dvořáka, kteří byli součástí reprezentace Českého svazu kickboxu.
Z více než 600 závodníků z celkového počtu 18 zemí se neztratili a dovezli čtyři cenné kovy – 1x zlato, 2x stříbro a 1x bronz, čímž přispěli nemalým dílem k úspěchu celé české výpravy.
Jarda zápasil v pointfightingu a v kategorii chlapci do 15 let a do 55 kg vybojoval zlato. V kategorii chlapci do 15 let a do 65 kg vybojoval stříbro.
Honza Paďourek vybojoval stříbro v kategorii kicklight muži nad 18 let a do 85 kg a bronz v kategorii grappling muži nad 18 let a do 85 kg.

Na mistrovství Evropy ve wushu, které se konalo ve dnech 10.-16. listopadu v Loutraki v Řecku, hájil barvy oddílu Wu-shu Pelhřimov Michal Roučka.
Michal se ME zúčastnil jako člen reprezentace České federace wushu a soutěžil ve třech disciplínách.
Dvakrát dosáhl čtvrtého místa v kategorii tradiční severní pěst a tradiční dlouhá zbraň. V kategorii tr. krátká zbraň skončil na 8. místě.

Úvodní foto: Pelhřimovští borci v rakouském Bregenzu

Domácím turnajem bylo mistrovství České republiky ve wushu v Dolních Břežanech u Prahy.
Tohoto turnaje se zúčastnili Martin Kališ a Petr Vaculín. Oba borci si vedli výtečně a přispěli dalšími cennými kovy do sbírky oddílu Wu-shu Pelřhimov.
Martin vybojoval stříbrnou medaili v kategorii moderního wu-shu s pěstní sestavou a Petr si z turnaje odvezl zlatou medaili v kategorii ohebná zbraň a stříbrnou medaili v kategorii tradiční severní pěst.

  • Facebook
  • Twitter