Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Medaile z mistrovství světa pro pelhřimovské borce

/
/
/
230 ZobrazeníVe dnech 22.-24. září, proběhlo mistrovství světa asociace WMAC, v německém Schwabmünchenu. Disciplíny všech stylů bojových umění, především kickboxu, grapplingu, MMA, sebeobrany, kumite i katy v karate, sestav ve wu-shu a dalších bojových stylů, byly plně obsazeny.

Turnaje se zúčastnilo více jak 950 sportovců ze 14 zemí světa a z celkového počtu více než 1800 startů, se neztratili ani zástupci oddílu Wu-shu Pelhřimov.
Dominik Vaculín, Jaroslav Dvořák, Jan Paďourek, Tomáš Hložek, Marek Havel a Petr Vaculín pod vedením trenéra Martina Dvořáka, vyjeli jako reprezentanti Českého svazu kickboxu (ČSK) a vybojovali celkem devět medailí, z toho jednu zlatou, šest stříbrných a dvě bronzové medaile.

„V sobotu zahájili medailové tažení Dominik Vaculín, Jaroslav Dvořák a Jan Paďourek, kteří vybojovali dvě třetiny z celkového počtu medailí v kategoriích kickboxu – konkrétně pointfightingu (PF), lightcontactu (LC) a kicklightu (KL). V neděli nastoupili ke svým výkonům Petr Vaculín, Tomáš Hložek a Marek Havel, kteří předváděli sestavy – Petr ve wushu (kung-fu), Tomáš a Marek v kreativní sebeobraně,“ popsal Petr Vaculín z oddílu Wu-shu Pelhřimov.

Dominik Vaculín

 1. místo – PF děti 10-12 let do 45 kg
  2. místo – PF děti 10-12 let do 50 kg

Jaroslav Dvořák

 1. místo – PF junioři do 65 kg
  3. místo – PF kadeti do 70 kg

Jan Paďourek

 1. místo – LC muži do 90 kg
 2. místo – KL muži do 85 kg

Petr Vaculín

 1. místo – Soft style, muži
  2.místo – tr. čínské zbraně, muži

Marek Havel

 1. místo – kreativní sebeobrana senioři (CSD)

„Tomáš Hložek sice na medailové pozice, v kreativní sebeobraně mužů, nedosáhl, ale i tak předvedl pěkný výkon a ukázal svou připravenost do dalších soutěží a turnajů.
Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci nejen oddílu, ale i města Pelhřimova. Poděkování patří i firmě První Pozice s. r. o., jež náš výjezd podpořila,“ dodal Petr Vaculín.

 • Facebook
 • Twitter