Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Mateřské centrum Rolnička ve Světlé nad Sázavou opět rozdá radost ke Dni matek

/
/
/
745 ZobrazeníDen matek je pro spoustu lidí jedním z nejdůležitějších dnů v roce a tak na druhou květnovou neděli nemohly zapomenout ani v Mateřském centru Rolnička (MC) ve Světlé nad Sázavou. Dámy, které zde pracují, se rozhodly pro maminky společně vyrobit přáníčka a udělat jim tak radost.

Dlouho se čekalo, zda vládní opatření povolí konečně Rolničku otevřít, ale zatím se tak nestalo. „Moc jsme si přály, aby MC bylo už otevřené a mohly jsme připravit přáníčka a dárečky s dětmi a jejich maminkami. Bohužel je situace ale taková, že mateřské centrum zůstává stále zavřené a tak přidaly ruce k dílu naše milé dobrovolnice. S jejich pomocí byly vytvořeny krásné tulipány, látkový medvídci a také pěkná přáníčka pro maminky. K této hezké akci se také přidaly i maminky se svými dětmi, které nás pravidelně navštěvují. Veškeré výrobky byly předány Dennímu stacionáři, Domovu pro seniory a také všem naším spolupracovnicím“ popisuje celou akci Marie Mašková, která je jednou z pracovnic MC Rolnička. „Děkujeme všem, co nám pomáhají. Jejich nadšení a šikovné ruce dělají zázraky a všem radost a to je pro nás velkou odměnou“ dodává Marie Mašková závěrem.

Fotoreportáž Jana Šafránka

  • Facebook
  • Twitter