Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Marie Rottrová v Havlíčkově Brodě nezklamala

/
/
/
1926 ZobrazeníKulturní dům Ostrov Havlíčkův Brod uspořádal ve čtvrtek 17. ledna koncert Marie Rottrové a jejího hosta Petra Němce. Kdo přišel na koncert musel býti nadmíru spokojený.

Po úvodní písni Co mám, to dám se Marie Rottrová přivítala s takřka plným sálem a omluvila se za odložený koncert, který původně měl být ve čtvrtek 22. listopadu 2018. Pak následoval jeden hit za druhým: To nic, Štěstí, Ten vůz už jel, Žaluzie, Řeka lásky a Lásko. Po této skladbě přišel na pódium Petr Němec a společně zazpíval s Marii Rottrovou skladby z jejich působení v ostravské skupině Flamingo. To už je hodně let.

Marie Rottrová potěšila brodské publikum

„Zazpívám skladbu Opatruj svých sedmnáct, která vznikla před padesáti lety,“ uvedl Petr Němec. Pak koncert patřil jen Marii Rottrové a nezapomenutelným písním:Večerem zhýčkaná, Muž č. 1, Měli jsme se potkat dřív, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, Markétka, S tebou. Ředitel KD Ostrov Antonín Axman předal zpěvačce zvláštní „kytici“ dárkové balení piva z brodského pivovaru. „Těším se hned si ho otevřu po koncertě,“ poděkovala Marie Rottrová. Výborné obecenstvo si vytleskalo dva přídavky.

Kůň bílý – původně Ballada wagonowa od polské zpěvačky Maryly Rodowiczové a Lásko voníš deštěm – původně She’s Gone od Black Sabbath. Marie Rottrová potěšila svým koncertem a obecenstvo to dalo najevo bouřlivým potleskem. Pochvalu si zasloužila i doprovodná kapela Septet plus Dalibora Kaprase.

  • Facebook
  • Twitter