Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Lukáš Karásek zářil na Mistrovství ČR v online bleskovém šachu

/
/
/
741 Zobrazení

V sobotu 17. dubna se konalo Mistrovství ČR v bleskovém šachu, hrálo se na šachové herně chess.com tempem 3min+1s/tah a zúčastnilo se 393 hráčů. Turnaj byl velmi silně obsazen včetně hráčů z Vysočiny.

Turnaj vyhrál GM David Navara, který prohrál jen s druhým GM Michalíkem. Na třetím místě skončil IM Jakub Půlpán. Skvělého výsledku dosáhl krajský přeborník z Vysočiny Lukáš Karásek, který skončil na senzačním čtvrtém místě. V kategorii ELO 2100 – 2299 byl dokonce vítězem. Těsně za padesátkou nejlepších skončili Josef Kratochvíl a Eva Kulovaná na 52. resp 56. místě. Eva Kulovaná byla třetí nejlepší ženou v turnaji.