Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Loupežné přepadení čerpací stanice ve Velkém Meziříčí

/
/
/
424 ZobrazeníŽďárští kriminalisté pátrají po pachateli, který ve čtvrtek 10. srpna po páté hodně odpolední ve Velkém Meziříčí přepadl čerpací stanici. S žádostí pomoc při jeho dopadení se obracejí na veřejnost.

„Ve čtvrtek 10. srpna přijali policisté na tísňovou linku oznámení o loupežném přepadení, ke kterému došlo v ulici Františky Stránecké ve Velkém Meziříčí. Kolem čtvrt na šest večer přišel maskovaný pachatel s nožem v ruce na čerpací stanici a vyžadoval po obsluze vydání finanční hotovosti, kdy tato z obavy o svůj život a zdraví muži peníze vydala. Poté pachatel z čerpací stanice utekl. Jednalo se o částku několik tisíc korun. Ke zranění osob nedošlo,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Na místo byly okamžitě vyjely policejní hlídky a začaly po pachateli pátrat. „Případ prověřují žďárští kriminalisté. Provedli ohledání místa činu, šetření a zadokumentování. Dále zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Po pachateli policisté intenzivně pátrají,“ dodala tisková mluvčí.

Podezřelý muž je podle informací policistů ve věku kolem 25 let, vysoký přibližně 170 cm, štíhlé postavy. Na sobě měl oblečenou tmavou mikinu a tmavé kalhoty. Na zádech batoh tmavé barvy.

„Policisté se obracejí zároveň na veřejnost s žádostí o spolupráci při objasňování tohoto závažného trestného činu. Žádáme občany, kteří by mohli poskytnout informace k vypátrání pachatele, aby se obrátili na tísňovou linku 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ doplnila Michaela Lébrová s tím, že za spáchaný zvlášť závažný zločin loupeže hrozí pachateli trest odnětí svobody až na deset let.

  • Facebook
  • Twitter