Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Listopadové LiStOVáNí s ochutnávkou svatomartinských vín v Infocentru JE Dukovany

/
/
/
831 ZobrazeníScénické čtení poprvé dorazí také do Infocentra Jaderné elektrárny Dukovany přímo na svatého Martina v pondělí 11. listopadu. Zprostředkovaný prožitek z četby zajistí od 16.00 umělci Pavel Oubram a Věra Hollá.

V Infocentru Dukovan se v pondělí 11. listopadu se mohou zájemci zaposlouchat do textu knihy Mé dětství v socialismu. Vtipné, dojemné, mnohdy až mrazivé a originální texty zaručeně vyvolají proud vzpomínek, emocí a zážitků z té doby. Mladší ročníky si mohou uvědomit, jak moc se tehdejší svět lišil od toho dnešního.

LiStOVáNí v Infocentru EDU je organizované ve spolupráci s Městskou knihovnou Třebíč. Po ukončení scénického čtení bude možné zakoupit knihu (soubor povídek více než 60 osobností). Účinkují: Pavel Oubram (alt. Jirka Ressler) a Věra Hollá, uspořádal Ján Simkanič, v roce 2014 vydal BizBooks (Albatros Media)

  • Facebook
  • Twitter