Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ligová sezona začíná na brněnské Morendě!

/
/
/
681 ZobrazeníO nadcházejícím víkendu startují české ligové soutěže ve stolním tenisu. Hned dva týmy v celostátních soutěžích bude mít v sezoně 2019/2020 HB Ostrov Havlíčkův Brod. V první lize se coby nováček představí A mužstvo HB Ostrov, druhou ligu skupinu B pak bude hrát B tým HB Ostrov, který bude jakousi zálohou a hlavně alternativou pro mladé hráče jak se v této kvalitní celostátní soutěži výkonnostně zlepšovat.

Havlíčkobrodskou HB Ostrov Arénu letos čekají vynikající ligové zápasy

Oba ligové celky HB Ostrov Havlíčkův Brod již znají své soupeře i termíny zápasů podzimní části sezony. Prvoligový havlíčkobrodský tým zahájí soutěž v sobotu 14. září v 15:00 hodin zápasem s Moravskou Slavií Brno. Prestižní bude toto utkání, které se uskuteční na legendární brněnské Morendě, pro Radka Skálu. Sedmnáctiletý český juniorský reprezentant totiž před touto sezonou přišel do Havlíčkova Brodu právě z TTC MS Brno…

Stolní tenisté HB Ostrov “B“ zahájí svou druholigovou pouť o čtrnáct dnů později. V sobotu 28. září ve 14:00 hodin v domácí hale přivítají celek Moravské Slavie Brno “B“. Ve stejný den i čas se v HB Ostrov Aréně uskuteční i “domácí premiéra“ prvoligového mužstva HB Ostrov Havlíčkův Brod. Na Vysočinu přijede SKST Liberec „B“, druhý den – v neděli 29. září dopoledne (v 10:00 hodin) se v utkání s A mužstvem HB Ostrov představí loňský účastník české Extraligy DTJ Hradec Králové.

Český juniorský reprezentant Ondřej Květon bude letos oblékat ligový dres HB Ostrov


  • Facebook
  • Twitter