Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Letošní Tříkrálová sbírka 2021 i na Vysočině prozatím jen online

/
/
/
1105 ZobrazeníV pátek 1. ledna 2021 začala i na Vysočině tradiční Tříkrálová sbírka. Pořádá ji Charita ČR a potrvá letos až do 24. ledna. Rada ředitelů Charity ČR rozhodla, že letošní koledu bude hlídat Protiepidemický systém – PES. S ohledem na to, že se nyní nacházíme v 5. stupni, není možné uskutečnit do 10. ledna fyzické koledování.

Oblastní charita Jihlava tak musela s ostatními místními Charitami po celé ČR reagovat a připravit netradiční online formu koledování.
Tři králové za lidmi ale zavítají a zazpívají, alespoň virtuálně v rámci klipu na webu Tříkrálové sbírky. Zájemci mohou už nyní bezpečně přispět na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším jinak sociálně potřebným skupinám lidí v rámci působnosti Oblastní charity Jihlava, kde sbírka probíhá. Bohužel vývoj epidemie nedává moc nadějí, že bychom se letos dočkali koledníků osobně.

Na webu Tříkrálové sbírky najdete online pokladničku, do které je možné vhodit váš příspěvek, ale připraveny jsou i video dárky. Přispět můžete i bankovním převodem na Tříkrálový sbírkový účet: 66008822/0800 a vždy je potřebné uvést variabilní symbol 77706800.
V Jihlavě je k dispozici připravena i tradiční pokladnička, a to na sídle Oblastní charity Jihlava za kostelem sv. Jakuba na Jakubském náměstí 2. Vše je připraveno za přísných hygienických opatření. Lidé sem mohou chodit přispívat až do 24. ledna od 7.00 do 15.00.
Informace o umístění dalších pokladniček v obcích v rámci působnosti Oblastní charity Jihlava naleznete na webových stránkách.

  • Facebook
  • Twitter