Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Letní šaty – co si zvolit a co je letos módní?

/
/
/
651 ZobrazeníKdyž jedeme na vysněnou dovolenou, v našem kufru nesmí samozřejmě chybět letní šaty. Pravděpodobně neexistuje žádné jiné tak ženské a okouzlující a zároveň pohodlné oblečení pro toto horké období. Co je třeba vzít v úvahu při výběru tohoto typu oblečení a jaké styly budou nejvíce trendy v nadcházející sezoně?

Letní šaty – jaká délka bude ta správná?

Když si představujeme letní šaty, máme na mysli obvykle nenápadný minimodel. Ve skutečnosti však mohou být letní šaty v jakékoli délce, včetně midi a maxi. Volba by měla záviset především na našich preferencích, stejně jako na životním stylu, oblíbených činnostech a typu siluety. Krátké šaty nám jistě umožní udržet tepelnou pohodu a navíc zdůrazní krásné opálení a dlouhé, tvarované nohy. Při výběru takové stylizace byste zároveň měli být neustále opatrné, aby neodhalovala příliš mnoho, což může být obtížné zvláště během aktivních dnů. Při plánování aktivní dovolené je lepší zvolit midišaty, které končí těsně pod kolenem. Díky této délce je oděv jak vzdušný tak i pohodlný a zároveň velmi ženský. Zase maxišaty skryjí takové nedostatky postavy, jako jsou například mohutná stehna, kulaté hýždě nebo ne příliš tvarovaná lýtka či kotníky. Zároveň budete v nich vypadat velmi romanticky, zvláště pokud se rozhodnete pro aktuálně módní Boho styl.

Střih letních šatů a typ postavy

Silueta by měla určovat nejen výběr délky šat, ale také jejich střih. Dámy, které se vyznačují siluetou typu hruška, by si měly zvolit letní šaty zdůrazňující pas a maskující boky, například rozšířené nebo zahalené. Zase dámy se siluetou typu jablko by se měly koncentrovat na modely oversize a rovné modely s mini délkou, které maskují vyčnívající břicho a boky a přitom ukazují nohy. Pokud si ale chcete vizuálně zvětšit malé poprsí, je nejlepší sáhnout po španělských šatech, které smyslně ukazují klíční kosti a rozšiřují horní polovinu těla.

Nejmódnější letní šaty sezony 2021

Sezóna jaro/léto 2021 nám přinesla mnoho nových, originálních trendů, které budou nepochybně vypadat skvěle na pobřežních promenádách. Jedním z nejzajímavějších nápadů je kombinace sportovního a elegantního stylu, kterého příkladem jsou mikinové šaty nebo volné joggery oblečené ke košili a saku. Velmi módní jsou také šaty s korzetem, které odkazují na viktoriánskou éru. Neměli byste zapomenout na spravou volbu barev. Letos mezi nejmódnější barvy patří béžová, pastelová a výrazné neonové barvy.

  • Facebook
  • Twitter