Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Lékárna v jihlavské nemocnici dostane nový kabát

/
/
/
601 ZobrazeníVíce komfortu pro pacienty přinese nově opravená lékárna v Nemocnici Jihlava. Prostory se dočkají stavebních úprav, které s sebou přinesou rozšíření prostoru pro veřejnost. Po dobu rekonstrukce bude náhradní provoz kompletně zajištěn ve zdravotnických potřebách hned naproti lékárně.

Otevírací doba zůstane ve všední dny beze změny, tedy od 7.15 do 16.30. O víkendech a svátcích bude otevřeno od 9.00 do 18.00.
„Prostory lékárny budou větší, to je hlavní změna,“ říká provozně-technický náměstek Alexander Filip. Nově bude moci klienty obsloužit personál na pěti výdejních místech, namísto původních tří. Tento týden začalo vyklízení stávajících prostor a následovat budou stavební práce. Ty potrvají minimálně měsíc.
Opravy se budou provádět v místě výdeje pro veřejnost, nedotknou se zázemí lékárny. Bez obav proto mohou být pacienti, kteří budou potřebovat připravit na recept své speciální léky v laboratoři.


Nové prostory lékárny se veřejnosti otevřou zhruba za měsíc. Do té doby funguje zázemí zdravotnických potřeb pro veškeré potřeby veřejnosti.

  • Facebook
  • Twitter