Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jak stavět pánské stylizace pomocí teplákové soupravy? Poradíme vám

/
/
/
1813 ZobrazeníJeště do nedávné doby byly pánské tepláky považovány pouze za atribut typický pro návštěvníky tělocvičen a obyvatele městských bloků. A přesto pánské tepláky a teplákové soupravy už dávno překročily tento statut. Dnes se nosí všude, nejen se sportovními soupravami. Podívejte se, jak vytvořit módní a nepřehlédnutelné stylizace pomocí teplákové soupravy.

Teplákové soupravy – pánské, pohodlné a módní

Kvalita a střih jsou klíčem k úspěšnému oblečení s pánskou teplákovou soupravou. Abyste vypadali módně, musíte si pořídit kvalitní kalhoty vyrobené ze správného materiálu. Samozřejmě je nejlepší volbou bavlna a pokud nechcete, aby váš outfit byl spojen s tělocvičnou, zvolte tepláky plné barvy bez potisků. Barvy jako černá, šedá, tmavomodrá nebo grafitová budou vyhovovat většině stylů a pořídíte je na Bolf.cz.

Pokud jde o střih, nejdůležitější je v tomto případě takzvaný fit. Příliš volné teplákové soupravy zpravidla dobře nepasují a působí mírně nedbalým dojmem. Bez ohledu na to, zda si vyberete rovné kalhoty, tepláky s manžetami nebo zúžené tepláky, zvolte je tak, aby vyhovovaly vaší stavbě těla. Měly by být dostatečně volné, aby příliš neškrtily tělo a nebránily pohybům a zároveň by měly odpovídat tvaru postavy. Mikina by měla mít přiměřeně volné rukávy a volnější střih.

S čím nosit teplákové soupravy?

Stylové pánské tepláky lze nosit mnoha různými způsoby. Samozřejmě, že nejsou vhodné pro všechny příležitosti. Jednobarevné pánské tepláky lze kombinovat například s tričkem nebo polo trikem. Vypadají skvěle v kombinaci s přechodnými bundami: jak s parkou, tak s prošívanou bundou. Tepláky s manžetami typu Jogger jsou vhodné také do streetwear stylu s oversize mikinou nebo džínovou bundou. Pokud jde o boty, nemusíte je doplňovat typickou sportovní obuví. Pánské teplákové soupravy se stále častěji objevují v duetu s těžkými botami, jako jsou například trapperové boty.

Ležérní stylizace kombinuje různé oblečení a vytváří tak zajímavé kombinace. Jednou z nich bude kombinace teplákové soupravy s tričkem a mikinou nebo sportovní bundou. Klíčem k vytvoření takového stylu je správná volba barev. Nejlepší je vybrat oblečení v tlumených a podobných barvách. Například šedé tepláky lze spárovat s bílým tričkem a šedou mikinou či bundou.

Pánské tepláky lze kombinovat také se svetrem nebo károvanou flanelovou košilí. Jedná se o velmi nevídanou kombinaci, ale bezpochyby mimořádně stylovou. Pokud zvolíte svetr se zajímavým vzorem a celý doplníte teniskami nebo botami s vysokým svrškem, vytvoříte zajímavý vzhled v mírně hipsterské atmosféře. V chladnějším dni by styling měl být doplněn šátkem nebo vlněnou čepicí.

Není pochyb o tom, že pánské tepláky vypadají nejlépe v kombinaci s atmosférou městského streetwearu. Dobrým tipem pro tento styling bude kombinace černých teplákových souprav s manžetami s oversize tričkem a džínovou bundou s podšívkou z ovčí kůže, která je v této sezóně obzvláště módní. V chladnějším dni může tričko nahradit pohodlnou mikinou ve stejném stylu jako jsou tepláky.

  • Facebook
  • Twitter