Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kulturní léto 2019 v Havlíčkově Brodě pokračovalo s Denudací

/
/
/
901 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě na Havlíčkově náměstí pořádá klub Oko už několik let Kulturní léto, které se skládá z divadelního představení pro děti a večerního koncertu. Od pořadatele je velmi sympatické, že nezapomíná na hudební skupiny z Havlíčkobrodska. Ve středu 14. srpna se představila havlíčkobrodská kapela Denudace.

„Hrajeme spolu už 19 let, s osmiletou přestávkou,“ uvedl kapelu Jakub Kříž, kytarista a zpěvák.
Složení kapely: Jakub Kříž (kytary, zpěv, hudba, texty), Tomáš Bittermann (basa) a Petr Plodík (bicí). Po popových začátcích se tato tříčlenná sestava dobrala ke své dnešní hudební tváři v podobě interpretace vlastních písní jazzrockového či lehce funkového ražení.

Denudace obnovila svoji činnost v létě 2016 a s novým repertoárem se vydává na hudební vystupování po klubech i open scénách. Kapela zahrála na Havlíčkově náměstí skladby z vlastní tvorby, které mají texty české i anglické: Co všechno, Freedom, Včelař, Wanted, Shadow, Old Times, Pod týmiž, Whats wrong, Pády, Coffee, Evth, Nebe a Johny. Pro příznivce Denudace byly tyto skladby určitě novinkou.

  • Facebook
  • Twitter