Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kultura i sport pokračují v Jihlavě online na visitjihlava.eu

/
/
/
2673 ZobrazeníHorácké divadlo, Oblastní galerie Vysočiny nebo TJ Sokol Jihlava. Jihlavské kulturní i sportovní online akce lze sledovat i přes mimořádná vládní opatření, a to na visitjihlava.eu, kde jsou k nalezení tipy i na akce z České republiky i celého světa.

Přestože bylo kvůli vládnímu nařízení pozastaveno pořádání všech kulturních i sportovních akcí, jejich pořadatelé se ani v karanténě nehodlají zastavit. Zpřístupnili online zdarma své výstavy, pořádají různé pohybové výzvy nebo hrají jen pro oči diváků za obrazovkami. Město se proto rozhodlo dnešní době přizpůsobit i svůj kulturní kalendář na stránce zde

„Na známé stránce www.visitjihlava.eu přibyla nová dlaždice, která zve do Kultury v karanténě. Zde lze najít nejen on-line kulturní a sportovní události aktérů z Jihlavy, ale také z České republiky a celého světa. Zároveň lze vkládat do kulturního kalendáře i termínované akce a zvát na ně v předstihu,“ uvedla iniciátorka projektu, radní pro oblast kultury Silvie Čermáková.

Online akce budou podpořeny také v květnovém čísle Ježkových očí. Stačí akci zapsat do kulturního kalendáře a ta se poté objeví v tradičním kulturním přehledu uprostřed radničního zpravodaje. Uzávěrka dalšího vydání Ježkových očí je 13. dubna a bude zvát na akce pořádané v květnu.

Pokud pořádáte nějakou online akci i v této době, napište na jana.petrujova@jihlava-city.cz nebo volejte na 731 450 836.

  • Facebook
  • Twitter