Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kriminalisté na Pelhřimovsku pátrají po nezletilé dívce

/
/
/
165 ZobrazeníTřináctiletou dívku viděli svědci v pátek 29. září v pozdních odpoledních hodinách v Humpolci, kde pobývala u svého blízkého příbuzného při povolené dovolence. Policisté začali po dívce pátrat ve městě i v okolí.

„Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má středně dlouhé tmavé vlasy, tmavé oči a nosí dioptrické brýle. V době odchodu na sobě měla vínovou mikinu s kapucí a potrhané rifle modré barvy. Dívka má být umístěna v zařízení pro mládež v Senožatech, kam se z povolené dovolenky nevrátila,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté prověřili lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat na Pelhřimovsku nebo Havlíčkobrodsku, není ale vyloučeno, že se nachází i na jiném místě republiky.
Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala tisková mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter