Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Krátký film jihlavských tvůrců představuje jihlavské sdružení VOR

/
/
/
193 ZobrazeníFilmaři Petr Palovčík a Jiří Bednařík natočili s divadelníky z jihlavského nezávislého sdružení De facto mimo film propagující činnost sdružení VOR Jihlava. VOR se zaměřuje na pomoc lidem s duševním onemocněním.

Jihlavští ochotníci Kamila Koubová, Pavel Štěpán a Jiří Varhaník z divadelního studia DE FACTO MIMO natočili o VORu krátký film s podtitulem Vzájemnost, Opora a Radost. Mimo jiných lokací se video snímek filmařů Petra Palovčíka a Jiřího Bednaříka  natáčel také na jihlavské radnici. ZDE se můžete podívat, jak, s čím a komu VOR pomáhá.

Zaměřuje se na podporu lidem s duševním onemocněním. Jeho cílem je přispět ke zlepšení života lidí s duševním onemocněním a jejich rodin. Klienty podporuje v jejich samostatnosti a převzetí odpovědnosti za vlastní rozhodování. Poskytuje služby sociální rehabilitace a chráněné bydlení.

  • Facebook
  • Twitter