Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kraj bude pokračovat s rekonstrukcí silnice na Střítež

/
/
/
910 ZobrazeníOd 1. března bude úplně uzavřena silnice č. II/360 od kruhového objezdu u Stop-shopu po Střítež na Třebíčsku v délce zhruba 900 metrů. Kraj Vysočina bude pokračovat v rekonstrukci ve zrychleném režimu, aby byla průjezdná před zahájením rekonstrukce mostu v Hrotovické ulici v Třebíči.

Úplná uzavírka potrvá do 19. května, v další etapě oprav od 20. května do 30. června bude silnice na Střítež průjezdná vždy v jednom jízdním pruhu.

Oficiální objízdná trasa v zimním období, tedy od 1. do 31. března, bude pro veškerý provoz vedena přes Červenou Hospodu, Štěměchy, Předín, Kasárna – křižovatka, Litohoř, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Střítež.

Od 1. dubna do 19. května budou vozidla s hmotností nad 7,5 tun jezdit obousměrně z Jaroměřic nad Rokytnou přes Myslibořice, Hrotovice, Dalešice, Číměř a Vladislav. Vozidla do 7,5 tun budou jezdit obousměrně z Jaroměřic nad Rokytnou přes Boňov, Lipník a Dolní Vilémovice. Osobní auta a vozidla do 3,5 tuny mají stanovenou oficiální objízdnou trasu pro toto období přes Petrůvky, Ostašov, Lipník a Klučov.

 

  • Facebook
  • Twitter