Konference Řešení krizových situací v ČR a v zahraničí v Jihlavě – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Konference Řešení krizových situací v ČR a v zahraničí v Jihlavě

/
/
/
605 ZobrazeníVysoká škola polytechnická Jihlava ve spolupráci s Nemocnicí Jihlava p. o. pořádá v pátek 14. června od 8.00 v prostorách VŠPJ konferenci na téma Řešení krizových situací v ČR a v zahraničí. Konference je určena jak pro laickou, tak i pro odbornou veřejnost.

Pro účastníky z řad odborné veřejnosti připraven bohatý program v podobě poutavých přednášek na témata: Nemocnice Jihlava, p. o., Lékaři bez hranic – Jemen a Jižní Súdán a Těchonín – utajené místo a v odpoledních hodinách se obsah konference zaměří na Urgentní příjem, Cizince jako pacienty a opět Lékaři bez hranic – tentokrát o Sýrii.
Laická veřejnost může zhlédnout přednášky: Lékaři bez hranic – podáváme pomocnou ruku, ZZS – opravdu všichni víme jak na to? nebo Lékaři bez hranic Sýrie.
V odpoledním bloku přednášek budou následovat opět Lékaři bez hranic Jižní Súdán, Pacient na urgentním příjmu Nemocnice Jihlava a Těchonín – utajené místo biologické ochrany.
Po celý den bude probíhat zdarma přístupný Workshop prezentujících organizací s ukázkami techniky a vybavení jednotlivých složek IZS s možností praktického nácviku první pomoci, ukázky vybavení Armády ČR, vybavení Lékařů bez hranic, prezentace činnosti Amnesty International a ČČK.
Přihlásit se na konferenci je možné přes registrační systém na webových stránkách Nemocnice Jihlava, o. p., do 30. května 2019. Na místě bude třeba uhradit registrační poplatek, který činí u laické veřejnosti 100 Kč, u odborné veřejnosti 400 Kč a bude vybírán v den konání konference při příchodu a registraci. Tento poplatek bude věnován jako dar organizaci Lékaři bez hranic.

  • Facebook
  • Twitter